درباره ما
شرکت راوک نواور پژوه در سال 1392 تاسvvvvیس و به منظور تولید تجهیزات پزشکی به عنوان یکی از زیر مجموعه های فعال شرکت در سال 1395 با کمک تیم مجرب و تجربه مدیریتی آغاز به کار نموده است.

در این راستا و بر اساس نیاز کشور، مجموعه همکاران خود را ملزم به خدمت رسانی به مردم شریف ایران در زمینه سلامت و بالطبع معرفی و حضور فعال محصولات در بازار جهانی می دارد. به منظور دستیابی به اهداف مذکور، با پیاده سازی شرایط تولید خوب (GMP) بر اساس استاندارد ISO13485 و همچنین سایر گواهی ها و استانداردهای اختصاصی از یک سو و افتخار همکاری با تیم مجرب و کوشا تحقیق و توسعه (R&D) از سوی دیگر، خود را ملزم به تولید و ارائه خدمات تخصصی با کیفیت بالا و تضمین کیفی به هموطنان گرامی و نظام سلامت می داند.
سرلوحه مدیریت شرکت، رضایت مشتری و اخلاق مداری در عین حال افزایش پیوسته کیقیت محصولات می باشد و این امر بحز با تحقیق و توسعه مستمر و همجنین بهره مندی از همکاری نیروهای مستعدعلمی و تولیدی جدید و با انگیزه بالا، محقق نمی گردد.
امید است که در اینده نزدیک با برند ساحل مد به عنوان نماینده شایسته ایرانی در بازارهای منطقه و جهانی حضور فعالی داشته باشیم.